Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Wydrukuj to Stronę

Rekrutacja

Klasa „e” architektoniczna z rysunkiem studyjnym

 

Klasa została powołana jako innowacja pedagogiczna w roku szkolnym 2010-2011, dzięki współpracy I LO z Wydziałem Architektury Politechniki Gdańskiej i stała się „perełką” naszej oferty edukacyjnej

Matematyka realizowana jest w zakresie rozszerzonym, innowacja dotyczy poszerzenia przedmiotu o aksonometrię i geometrię wykreślną. Zajęcia prowadzą pracownicy naukowi Politechniki Gdańskiej.

Walorem są cotygodniowe zajęcia z rysunku studyjnego, już od pierwszej klasy 2 x 2 godziny, prowadzone przez wykładowcę P G i nauczycielkę I LO.

 

Urząd Miasta Sopotu daje naszym uczniom pole do rozwijania kreatywności poprzez udział w projektach na aranżację miejsc użyteczności publicznej jak np. teren zielony przy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Wyobraźnia uczniów rozkwita dzięki współpracy z University of Glasgow oraz warsztatom takim jak „Słodki smak architektury”

Architektura, wzornictwo przemysłowe, budownictwo czy kierunki artystyczne stoją otworem dla naszych absolwentów.

Dodatkowy egzamin sprawdzający uzdolnienia plastyczne kandydatów 13 czerwca 2012 o godz. 14 00.

REGULAMIN REKRUTACJI DO I LO SOPOT 2012

Permalink do tego artykułu: http://architektonicznasopot.cba.pl/?page_id=86